Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri

0
Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri
Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat Bankası, devlete ait 3 kamu bankasından birisi olarak 155 yıldır ülkemizde çeşitli hizmetlerde bulunmaya çalışıyor. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine tamamen özel çözümler üreten banka, yeni hizmeti bankkart combo ile şimdiden birçok kişinin takdirini kazanmış durumda. Bilindiği üzere yıllardır üniversite öğrencilerinin burs ve kredi ücretleri Ziraat Bankası üzerinden verilmekte idi. Tek bir kart üzerinden hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerini sadece öğrenciler için sunan banka, bu hizmetini genel kullanıma açmayı tercih etti. Bu yazımız içerisinde bankkart combo nedir sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Banka kartı ile kredi kartını tek bir kart çatısı altında sunan bankkart combo, kart karmaşalığının tamamen önüne geçmektedir. Banka kartı ile kredi kartını karıştıran kartlarını evde unutan kişiler için tek bir hizmet sunulması bireysel kullanıcılar için iyi bir gelişme olmuştur. Bankkart combo, tek bir kart kart üzerinde 2 türlü kart hizmetini şu şekilde vermektedir; Kartların ön yüzü kredi kartına ait bilgiler yer alırken arka yüzünde ise banka kartına ait veriler yer almaktadır. Alışveriş yaparken tüketicilerin karşısına çıkan ekranlardan bahsedecek olursak;

Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri
Ziraat Bankası Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat bankasının sunmuş olduğu bankkart combo kartını alışverişlerinde kullanmak isteyen kişiler, POS ve ATM üzerinden işlem yapmak istemeleri durumunda karşılarına bir seçim ekranı çıkacaktır. İşlemin banka kartı üzerinden mi yoksa kredi kartı üzerinden mi yapılıp yapılmayacağına başlangıçta karar vermeniz gerekecektir. Ayrı ayrı olarak banka kartı ve kredi kartı üzerinden yaptığınız tüm işlemleri tek bir kart üzerinden rahatlıkla halledebiliyor. Ziraat bankası bankkart combo özellikleri hakkında bilgiler verecek olursak;

  • Ülkemiz içerisinde bulunan tüm üye iş yerleri üzerinden peşin ya da taksitli olarak alışverişlerde bulunabilirsiniz.
  • Yapılan alışverişler üzerinden combo puan avantajları kazanabilirsiniz. Belirli bir puana sahip olan kişiler, bir sonraki alışverişlerde indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  • İşlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen kişiler için temassız kart özelliği de bulunmaktadır. 90 TL’ye kadar olan alışverişleriniz için POS cihazları üzerinden şifre girmeden temassız bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
  • Alışverişlerini internet üzerinden yapan kişiler için hem yurtiçi hem de yurtdışından 3D güvenlik önlemleri ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]