Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

1
Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar her sene olduğu gibi bu sene de müşterileri kendilerine çekmek için birbirinden cazip fırsatlar sunmaktadırlar. Yazımızın devamında size bu cazip fırsatların birkaç tanesinden bahsedeceğiz. Bu fırsatlar ile size en uygun kredi imkanı sağlayan bankalar ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan parayı uygun koşullar ile bulabilme imkanınız olacaktır. Aynı zamanda devletimizin süregelen teşvik ve çabası sayesinde ise bankaların sunduğu kredilerde ki faiz oranları gün geçtikçe düşmekte ve bu durum tüketiciyi bir hayli memnun etmektedir. Düşen faiz oranlarıyla kredilere olan talep arttığı gibi zaman içerisinde bu faiz oranların tamamen kalkması da amaçlanmaktadır.

Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

 

Uzun vadeli ihtiyaç kredisi paraya ihtiyacı olan her tüketicinin aradığı uygun ve cazip bir olanaktır. Çünkü aldığınız parayı durumunuzu düzeltecek kadar uzun bir dönem içerisinde size geri ödeme imkanı sunmakta ve bu sayede sizin acil durumunuza yardım etmektedir.

Uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar ise size bu konuda en uygun teklifleri sunacaktır.

Şimdi size bazı uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar dan bahsedeceğiz.

İlk olarak Odeabank tüketiciye tam 120 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bireysel olarak kullanacağız bu krediyi konut kredisi adı altında alacaksınız. Tabi krediyi almak için örneğin on bin lira kullanacağınız kredi için yaklaşık on beş bin lira değerinde bir gayrimenkulü teminat olarak göstermeniz istenmektedir.

Vakıfbank ise otomobil rehni karşılığında sizlere uzun vadeli kredi sunmaktadır. Bu kapsamda rehin göstereceğiniz otomobilinizin yaklaşık yüzde 50 si kadar ihtiyaç kredisine sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

Akbank ise elli bin lira tutarında ihtiyaç kredisini yaklaşık altmış ay ipotekli ihtiyaç kredisi halinde çekebilir ve bu kapsamda ortalama yüzde 1.25 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu kredi alımınızda ise size herhangi bir dosya ücreti yansıtılmayacaktır.

Garanti Bankası’nda ise yine elli bin lira tutarında altmış ay ipotekli ihtiyaç kredinizi diğerine oranla yaklaşık yüzde 1.34 faiz oranlarıyla alabilmektesiniz. Bu kredi için ise dosya masrafı ödemeniz gerekmektedir. Bu da yaklaşık olarak 1.235 liraya denk gelmektedir.

 

Önceki Yazımız : SMS ile Kredi Başvurusu Yapılabilen Bankalar

[Toplam:0    Ortalama:0/5]