Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019

0
Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019
Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019

Yaz aylarında istedikleri şekilde tatil yapmak isteyen kişiler, planlamalarını şimdiden yapmaya başlamış durumda. Kış aylarında yapılacak rezervasyon işlemleri sırasında %50’den fazla indirim oranı kazanan tüketiciler, bazen ekonomik açıdan tatil yapacak durumda olmayabiliyor. İnsanların istedikleri bir şekilde tatil yapabilmelerin önünü açan bankalar, her yıl olduğu gibi 2019 yılı içerisinde de kredi vermeye hazırlanıyor. Bu yazımız içerisinde yaz aylarında güzel bir tatil yapmak isteyen kişiler için tatil kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Bankalar tarafından verilen bu kredi, ihtiyaç kredisinin farklı bir isimlendirilmiş halidir.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

36 aya kadar vadeli olacak şekilde tatil kredisi veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, kredi tutarı ve ödeme planını tamamen müşterilerine özel olarak oluşturuyor. Kredi başvurusu için başvurular Yapı Kredi Bankasına ait internet sitesi, banka şubeleri, müşteri hizmetleri ve SMS üzerinden yapılabilmektedir. Faiz oranları, kredi başvuruları sırasında müşteri adaylarına iletilmektedir.

Vakıfbank Tatil Kredisi

Vakıfbank, tatile girmek isteyip gerekli fırsatı bir türlü yakalamayan kişiler için kredi fırsatı sunmaktadır. Genel olarak ülkemizde bulunan birçok memurun maaş aldığı banka olmasından dolayı oldukça güvenilir bir banka olan Vakıfbank, internet sitesi ve müşteri hizmetleri kanalı üzerinden tatil kredisi başvurusu almaktadır. Başvurular için standart bir kredi başvurusunda talep edilen bilgiler istenmektedir.

ING Bank Tatil Kredisi

ING Bank, tatil kredisi veren bankalar arasında avantajları ile daha da ön plana çıkmaktadır. Banka, tatil kredisi verdiği gibi aynı zamanda anlaşmalı tatil noktaları ile yapılan anlaşmalar sonucunda %15 indirim dahi kazanlamalarını sağlıyor. 36 ay vade üzerinden verilen krediler için başvuru sırasında tatil bilgileri ve rezervasyon belgeleri talep edilmektedir.

QNB Finansbank Tatil Kredisi

10,000 TL’ye kadar tatil kredisi veren QNB Finansbank, bu kredi için müşterilerine 48 aya kadar vade seçeceği sunmaktadır. Diğer bankalara oranla daha uygun kredi faiz oranlarına sahip olan banka, bu yönü ile oldukça sık tercih ediliyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]