Stratis’i Standart Para Birimlerinden Farklı Kılan Nedir?

0
Stratis'i Standart Para Birimlerinden Farklı Kılan Nedir?

Stratis, finansal şirketler için, dijital paraların alt yapısını da oluşturan Blockchain teknolojisinin faydalarına yönelik yeni çözümler oluşturmayı hedefleyen bir hizmet sektörü, platformudur. Blok zincirlerine yeni ve basit çözümler üreterek, daha hızlı bir teknolojiyi sunmayı ister. İhtiyaçlarına göre strateji belirleyen bir kuruluş olarak nitelendirilir.

Ana zincirlere sabitlenerek yan zincir oluşumlarına izin verir ve API işlemcileri aracılığıyla da erişilebilmektedir. Bu özel geliştirilen zincirler, ana Stratis zincirlerinin koduna bağlıdır. Yan zincirler, ana zincire uyumlu olarak geliştirilmiştir. Ayrıca oluşturulan bu ekip, hangi konularda nasıl uygulamalar verebileceği hakkında danışmanlık firması olarak Londra’ da merkezli kurulmuş ve ulusal anlamda dağılmayı hedeflemektedir.

Stratis, esnek ve güçlü bir blok zincir geliştirme platformudur. Stratis blokaj uygulamaları, geliştirilebilir olarak hazırlanmıştır. Şirketler kendi özel blok zincirlerini oluşturabilecekler ve gider masrafı olmadan dağıtabileceklerdir. Herkesin incelemesine ve fikirlerini katmasına olanak tanıyan, yeni fikirlere açık, yararlı olan her türlü öneriye değer veren bir uygulama olarka ön plana çıkmaktadır. .

Stratis’i Diğerlerinden Ayıran Özellikleri Nelerdir?

Yeni zincir baştan sona şirketlerin tüm faydaları göz önüne alınarak oluşturulacaktır. Geliştirilebilir olup, kısıtlayıcı özelliklerinin kaldırılması ve birçok masrafın azaltılması dezavantajlardır. Yeni bir zinciri oluşturmak ve yeni hesaba kaydolmak daha kısa süreçlerde yapılabilecektir. Bitcoin ile uyumlu, Bitcoin esaslı hizmetlerde kolaylık vermesi de sağlanmıştır. Öngörülemeyen tek şey, bir projenin başarısıdır, bunun yanında potansiyelini görmek daha kolaydır.

Stratis’in tek bir özellik olarak tasarlanmadığı göz önüne alınabilir. Genel güvenlik ve başarısızlıklar konusunda, baştan aşağı protokol değişikliği söz konusudur. Maliyetlerin az olması ve birçok avantajları bu blok zincirini karakteristik yapmaktadır. Hizmet veriminin artması, bu aşamalar açısından önemli bir sonuçtur. Her block zincir teknolojisinin faydaları gün geçtikçe özelleşmektedir.

Bununla beraber müşterilerin yatırım yapacakları, kendi protokolünü yeniden oluşturacakları ve korumak isteyecekleri bir zincir tabanıdır. Diğerleri ise sınırlamaları ve zorlukları beraberinde taşımaktadır. Bitcoin’in güvenilir iskeleti kullanılarak, C# StratisBitcoin tam/full düğüm platformunda inşaat edilmiştir. Gelişim aşamaları, tam düğüm, tam düğüm çatalı ve NStratis yan zincir noktalarıdır.

 

Power Ledger İleride Büyük Bir Ödeme Ağı Olabilir mi?

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]