Status Nasıl Üretiliyor?

1
Status Nasıl Üretiliyor? Nedir? Ne İşe Yarar?

Status Nasıl Üretiliyor?

Status, kripto dünyasında uzun bir süredir beklenen ve varlığı hakkında konuşulan ICOl’ardan biridir. Daha ICo olarak başlamadan önce 6.800’in üzerinde üyesi olduğu biliniyordu. Status, ICO’dan sonra SNT’ye dönüştürülebilen ve SGU simgesini veren bir ödül programı olarak işlem görmesidir.

Status projesi ne işe yarar?

Kısacası, Status, Ethereum blok zincirinde WeChat ve App Store olmayı hedefliyor. Status’un hedefi, insanları Status’ta kalıcı olmasını sağlamak için kullanıcı dostu bir platform sağlayarak Ethereum’un toplu kabulünü sağlamaktır. Hali hazırda alfa halinde olan ve Android ve iOS için kullanılabilen bu uygulama, kullanıcılarına aşağıdakileri yapmalarını sağlar:

  • Şifreli mesajları, akıllı sözleşmeleri ve ödemeleri gönderin ve alın.
  • Merkezi olmayan uygulamalar ve merkezi olmayan chatbot’lara göz atın, sohbet edin ve etkileşim kurun.
  • Cüzdan ile kripto varlıkları depolayın ve kontrol edin.
  • Ayrıca, Apple App Store veya Google Play Store’a benzer bir DApp dizini içerir.

Proje Ne Kadar Gelişmiş?

Status, ICO’ların çoğunluğundan daha gelişmiş bir aşamadadır. Projeyi geliştiren ekip, 2016 yılının birinci çeyreğinden beri projede çalışıyor ve Ocak 2017’de Android ve iOS için ilk alfa çalışmayı kullanıma açtılar. .

Status İle Nasıl Para Kazanılabilinir?

SNT, uygulama içinde kullanılan simgedir. Yukarıda gösterildiği gibi, token için pek çok kullanım durumu vardır, bunların çoğu işlemek için SNT’ye ihtiyaç duymaktadır. uygulamanın daha fazla kullanılması tokenin değerini arttıracaktır.

Merkezi olmayan Statusi, kullanıcıların birbirlerini küresel olarak bulmalarını ve kısıtlama olmaksızın birbirleriyle işlem yapmalarını ve iletişim kurmalarını sağlar.

Ethereum blok zincirinde yer alanmaktadır ve temel olarak tamamen açık kaynaktır ve herkes kendi anlık mesajlarını listeleyebilir.

Status Üretimi

Genel olarak, Statusprojesi son derece heyecan vericidir ve çevrimiçi alışkanlıklarımızın her alanında tam ademi merkeziyete geçmenin ilk adımıdır; kullanıcılar, Ethereum ekosisteminden hiç ayrılmaksızın “dijital” etkinlikleriyle devam etmelerine ve aracı üyelik ücretlerine tabi olmalarına izin vermektedir. Bu da Status’un mesajlaşarak ve ileti göndererek üretim yapabileceğinizi Status kazanabileceğinizi göstermektedir. Buradan çıkarılacak sonuç Status’un kaynağının, üretim yerinin tamamen size bağlı olduğudur.

 

Ripple Nasıl Alınır? Nasıl Korunmalı?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]