Power Ledger İleride Büyük Bir Ödeme Ağı Olabilir mi?

1
Power Ledger İleride Büyük Bir Ödeme Ağı Olabilir mi?

Power Ledger Bu platformda toptan perakendecilere, tüketicilerle uzlaştırma ve elektronik ortam üzerinde güvenilir, gerçek zamanlı bir sistemin sürekli oluşturulması hedeflenmektedir. Bu sistemle en güvenilir alıcıları seçebilirler, komşularıyla ticaret yapabilirler ve eş zamanlı ödeme alabilirler. Çok düşük maliyetli olmasıyla tercih sebeplerindendir. Bu platform uygulamasıyla, neredeyse anlık ücretlendirme ve ödeme sağlanabilmektedir.

Akıllı talep ve tedarik yerleşimleri sağlamaktadır. Yönetim kurulu Enerji ve Blockchain konusunda deneyimli kişilerden oluşturulmuştur. En önemlisi de birçok konuda deneyime sahip olmaları, geliştirme ve yazılım uzmanlarıyla da çalışmalarıdır. Blockchain ile ticaret denildiği zaman, merkeze bağlı kalmadan, ticaret yapma biçimini değiştiren bir sistem olması ve blok zincirlerini oluşturmalarıdır.

En önemli özelliği de karşılıklı ticaret kurma şeklini, yani “P2P” oluşturmalarıdır. P2P, herhangi bir ana zincire bağlı olmadan ve bir aracıya güvenmeden, bir kişiden diğerine merkezsiz aktarımdır. Bu özellikleri ile çok fazla talebe sahiptir. Ayrıca geliştirme stratejisiyle, gelecekte de önemli ticari bağları oluşturabilir.

Blockchain Mi Ethereum Ağı mı?

Gelecek zamanda, blockchain fark etmeden kullanmaya başlanılan bir alışkanlık haline gelebilir. Şu anda bu özellikleri kesin ve net olarak yaygınlaşmamış olsa da, geçmişe yönelik çalışmalar, şu an bunu kanıtlar niteliktedir. Burada ki kavram asıl olarak enerji şebekeleri arasındaki ticarettir. Platform uygulamaları arasında, elektrik ölçümü, büyük veri toplamaları, hızlı mikro işlemler ve şebeke yönetimi gibi benzersiz seçenekleri bulunur. P2P ile elektrik ticareti, gömülü ağ operatörü, toptan piyasa işlemleri, varlık yönetimi gibi uygulamalar geliştirmiştir.

Power Ledger Geleceğim Ödeme Aracı Olmaya Aday

Bu teknoloji, fazla olan yenilenebilir enerjinin satışını mümkün hale getirmeyi hedeflemektedir. Ekosistemi destekleyen, Ethereum tabanlı bir uygulamadır. Gelecek için önemli projeleri de bulunmaktadır. Uygulamayı geliştirmek için üniversiteler ve araştırmacılarla ortak çalışmaktadırlar.

En çok tercih edilme sebeplerinden biri de gelişime ve yeniliğe açık olmasıdır. İlk zamanlarda ayrıcalığı pek fazla bilinmese de yavaş yavaş hız kazanan kuruluşlardandır. Değişen bir fiyat grafiğine sahiptir. Bu kuruma yatırım yapmak özellikle gelecek için faydalı olabilir.

Omisego Nedir ? Ne Zamandan Beri Kullanılıyor?

İptal Edilen Kredi Kartı Yeniden Nasıl Açılır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]