Online Oyunlarda Ödeme Yolları

0
Online Oyunlarda Ödeme

Dünya çapında birçok insan, herhangi bir online veya çevrimdışı oyunlara bağımlı olabilmektedir. Bu bağımlılıklar insanları oyunlarda yükselme azmine aktarıyor. İnsanlar da daha fazla oyunu oynamakla uğraşıyorlar fakat bu da oyun kurallarına göre yetmemeye başlıyor. Bu sefer de oyuna para yatırıyorlar, böylelikle 1 yıl gibi bir sürede ulaşabilecekleri yerlere 3-4 ayda sürekli oynayarak ulaşabiliyorlar. Durum böyle olunca birçok oyun ticaret sitesi piyasaya çıktı. Kimisi sektörde üst sıralarda ilerken kimileri de sektörde üst sıralara çıkmaya çabalıyor.

Sektörde yükseklerde olan sitelerden oyun parası satın alacak insanlar bu sitelere güven duyarken, sektörün alt sıralarında ilerleyen sitelerde insanlar da acaba kredi kartıyla alışveriş yaparsam kart bilgilerimi çalar mı? Diye akıllarına sorular takılıyor. Birçok site bundan dolayı kendilerine yeni ödeme yolları oluşturdu. Kimisi büyük bir ilgi toplarken kimisi yine de ilgi çekemedi. Bugün ki makalemiz de Kinguin denilen oyun ticaret sitesinin yaptığı mobil ödeme yolu hakkında bilgi aktaracağız. Kinguin dünya çapında sektörün önünden giden sitelerden birisidir.

Yeni Ödeme Seçeneği!

Popülerliği dünya geneline yayılmış olan sık sık adını duyduğumuz Kinguin, bu sefer de Ülkemizde bulunan oyun tutkunlarına özel mobil ödeme seçeneğini açtı. Artık vodafone, turkcell ve Türk Telekom gibi hatlarınızdan oyunlara para atabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde kullanıcılara sağladığı ödeme teklifleri ve Türkçe müşteri hizmetleriyle birçok oyun severin dikkatini çekebilmiştir. Kinguin’de hız kesmeden mobil ödeme servis sağlayıcıları arasında yer alan Fortuma ile anlaşarak Ülkemiz de aktif olan ödeme seçeneklerinin arasına mobil ödeme seçeneğini de ekledi.

Kinguin’de Mobil Ödeme Dönemi

Kinguin, kullanıcıların isteklerini gerçekleştirerek birçok kullanıcının ilgisini çekebildi. Genel olarak ülkemiz de kredi kartı kullanımı, kart bilgilerinin çalınma veya kopyalanma olaylarından dolayı birçok insan kullanmaktan çekiniyor. Kinguin’de bunu dikkate alarak mobil ödeme yöntemi ekledi. Mobil ödeme yöntemiyle insanlar artık korkmadan telefonlarından oyunlara para aktarabilecekler. Üstelik yükleyeceğiniz hattın faturalı veya faturasız olması önemli değil. Faturalı olursanız faturanıza yansır diğer ay ödersiniz, faturasız olursa da zaten kontörünüz biter.

[Toplam:1    Ortalama:1/5]