Kosgeb Kredisi Nasıl Alınır?

0

Kosgeb Kredisi Nasıl Alınır?

Kosgeb Kredisi Nasıl Alınır
Kosgeb Kredisi Nasıl Alınır

Kosgeb Kredisi Nasıl Alınır ? -Vatandaşlar için en çok üzerinde durulan konulardan birisi de işyeri açmaktır. Bunu yapabilmeleri için ise mutlaka maddi desteğe ihtiyaç duymaktadır.Küçük ve orta ölçekli işletmeler artık çok rahat bir şekilde Kosgeb başvuru yaparak krediden yararlanma şansına sahip oluyor. Kafanızda işyeri açma gibi bir planınız bulunuyorsa yapmanız gereken ise hemen devlet destekli kuruluşların yolunu tutarak maddi açıklarınızın bir an önce giderilmesini sağlamak olacaktır. Kosgeb tarafından desteklenen kuruluşlar vatandaşlara 50.000 TL karşılıksız geri ödemesiz destek veriyor. Ayrıca 100.000 TL sıfır faizli hibe kredisi verilmektedir. Piyasa da ki girişimcilerin çoğalması adına destek amaçlı bir yardım olarak görülebilir.

Kosgeb Kredi Alma Şartları Neler?

Kosgeb Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

Girişimcilik kredisinden yararlanmak isteyen kişilerin önüne bir takım şartlar sunuluyor. İlk olarak destek kredisinden yararlanılması adına Girişimcilik eğitimine mutlaka katılması gerekmektedir. Katılan kişiler kosgeb kredi desteğinden yararlanma şansına sahip olur. Eğitim programı 32 saat sürmektedir. Eğitim tamamlanmasının ardından ise girişimcilere sertifika verilmektedir. En çok sorulan sorulardan birisi de hiçbir parası olmayan kişilerin kosgeb kredi desteğinden yararlanıp yararlanmayacağıdır. Kosgeb tarafından hiçbir kişiye para vererek iş açma durumu yapılmaz. Kosgeb tarafından yapılan en önemli destek amacı, girişimcileri desteklemektir.

Hibe İle İş Kurabiliriz

Hibe İle İş Kurma

Hibe ile iş kurabilir miyiz, ya da kursak bile ne kadar yatırım olarak bize döner en çok kafalarda yer edinen sorulardan birisidir. Hibe kredi desteğinden yararlanarak sorunsuz bir şekilde iş kurabilmeniz de mümkündür. Bakıldığında artık hayatımız da hem teknolojinin hem de internetin gelişim göstermesi ile birlikte artık tüm işlerimizi bu yollara başvurarak sorunsuz şekilde yürütüyoruz. Eğer ki sizlerde internet pazarı içerisinde yer alarak şirketinizi büyütmek istiyorsanız yapmanız gereken en önemli yollardan birisi de Kosgeb kredisinden faydalanmak olacak. Hibe kredisi ile hang işi kurmak istiyorsanız isteyin sorun yaşamada da gönül rahatlığı ile kurabilmeniz mümkün hale dönüşecek. Online platforma göz atıldığında hoşunuza gidecek pek çok iş imkanları bulunuyor. Bu sayede sizlerde Kosgeb tarafından verilecek olan eğitimden en güzel şekilde yararlanarak en hızlı yoldan iş kurma başarısına da sahip olabilirsiniz. İstediğiniz iş yerini açmanıza Kosgeb yardımcı oluyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]