Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

0

Günümüzde kredi kartı kulanmayan kişi artık kalmadığını görüyoruz. hemen hemen herkesin artık birden çok banka üzerinden kredi kartı aldıklarını görüyoruz. Bazı durumlarda bankalara yaptığınız en düşük kredi kartı başvurusunun dahi reddedildiğini görebilirsiniz. Bankalar, kredi başvurularında olduğu gibi kredi kartı başvuruları sırasında da müşterilerinden bazı uygunluk şartları aramaktadır.

Bankalar, kredi kartı başvurusu sırasında aramış olduğu en büyük şartlardan birisi de gelir belgesidir. Gelir belgesi, orta ölçekte kredi kartı almak isteyen kişiler tarafından kesinlikle bankalara iletilmesi gerekiyor. Son yıllarda kredi notu yüksek kişilerden bu belge istenmese de gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar bulunduğunu görmekteyiz. Belirli bir süre işsiz kalan kişiler ya da belgelenebilir bir gelire sahip olmayan kişiler genel olarak gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar arayışına girmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangisi

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Tespit ettiğimiz kadar ile günümüzde gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar sayısı birkaç tane ile sınırlıdır. Bu bankalar;

  • Yapı Kredi Bankası
  • Garanti Bankası

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası, WorldCard adı altında vermiş olduğu kredi kartı hizmetini şu aralar herkese sunmaya başladı. Banka şubeleri üzerinden yapılan başvurular olmak üzere internet ve mobil bankacılık üzerinden kredi kartı başvurusu işleminizi saniyeler içerisinde sonuçlandırabilirsiniz. Bu konuda daha önce bankalar ile herhangi bir sorun yaşamamanız gerekiyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Daha önce hiçbir bankaya kredi kartı başvurusunda bulunmadıysanız ya da mevcut bir Garanti Bankası müşteri iseniz gelir belgesi göstermeden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Son zamanlarda Garanti Bankasının müşteri sayısını artırmak adına bu tarz girişimle başlattığını görmekteyiz. Bu tür kampanyaların kısa sürdüğünü, gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar arayışında iseniz kesinlikle başvuruda bulunmanızı öneririz.

Gelir belgesi göstermeden kredi kartı başvurusunda bulunmak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Öncelikle kredi kartı başvurusunda bulunacağınız bankayı belirtiledikten sonra o banka üzerinden vadesiz hesap açmanızı öneririz. Bankanın kendi müşterilerine vermiş olduğu değerin gerçekten fazla olduğunu başvuru yaparken gözlemleyebilirsiniz. Bu konular dışında aranılan başka bir şart olmadığını görüyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]