Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

0

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Bankalar tarafından hayatımız içerisine dahil edilen kredi kartları gün içerisinde birçok ihtiyaçımızı kolaylıkla karşılayabilmesi ve yerine getirebilmesi ile ön plana çıkmaktalar. Alışverişlerde taksitli ya da ödemesi belirli bir gün sonraya erteletilebilen kredi kartları müşterilerinin nakit para ihtiyaçlarını da karşılayabilmekte olup avans dahi verebilmekte. Nakit avans olarak adlandırılan bu hizmet bankadan bankaya göre değişmekte olup birçoğunda faizli bir şekilde sağlanabilmektedir. Bu yazımızda bizler, okuyucularımızın istekleri doğrultusunda Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar hakkında bilgilendirmede bulunarak hangi bankaların müşterilerine karşılıksız olarak ihtiyaçlarını gidermede yardımcı olabileceğinden bahsedeceğiz. Buradan da anlaşılabileceği üzere artık bankalar hayatımızın dört bir yanında bizlerin birer parçası olduklarını söyleyebiliriz.

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Günümüzde Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar oldukça kısıtlıdır. Listemizin ilk sırasında QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankasının yer aldığını söyleyebiliriz. Eğer kredi notunuz yüksek, ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapıyorsanız bankalar ile aranızın oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz. Bu liste içerisinde 4 banka yer alıyorken iyi ilişkileriniz sayesinde bu listeyi uzatabilir, bankaların sizlere özel kampanyalar oluşturabilmesini sağlayabilirsiniz. Nakit Avans işlemi sırasında bankanızın sizden faiz alıp almayacağını şube üzerinden öğrenebilir, gerekli başvuru ve görüşmeler sonucunda bu hizmetin ücretsiz hale gelebilmesini sağlayabileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz. Birçok kişi Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar öğrenebilmek amacı ile bankaların müşteri hizmetleri ile iletişim kurmaya çalışmaktadır.

Müşteri hizmetleri, müşterilerin tam olarak istediklerini yerine getirebilen bir hizmet olmadığını, yetkilerinin erine göre değişiklik gösterebileceğini de hatırlatmak istiyoruz. Zaten kredi notu yüksek olan bir müşteriye bankalar nakit avans gibi durumlarda faiz almayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Nakit avans işlemini ister şube üzerinden elden alabilir, ister bankanın ATM servisleri üzerinden yine elden alabilir ya da yapılan görüşmeler sonucunda ihtiyaç duyulan tutarın banka hesabınıza havale yöntemi ile aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri daha çok banka şubesi ile görüşmesi gerektiğini tekrardan hatırlatarak olumsuz durumlar yaşamamanız için önlemler almanız gerektiğini de belirtmek istiyoruz. Bankacılık alanında meydana gelen her yenilik müşterilere kampanya gibi hizmetlerle yansıtılmakta olup en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için revize edilmekte.

 

Önceki Yazımız : İpotekli Kredi Nedir? İpotekli Kredi Nasıl Alınır?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]