Ethos Coin Nedir?

0
Ethos Coin Nedir

Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir kripto para birimi olan Ethos Coin amacı herkesin kolay bir şekilde kripto paralara sahip olmasını sağlamaktır. Bunun için ise kullanımının basit olması öngörülmekte olup bu sayede kripto eko sistemine rahatlıkla kabul edileceği belirtilmektedir.

 

Kripto paraların giderek yaygınlaşmasına rağmen bu paralara ulaşmak çok kolay değildir. Ethos bu sorunun aşılması ve kripto paraların ticaretinin yapılması için evrensel bir cüzdan ve buna bağlı gerçek bir ağ geçidi önerisi sunar. Bunun için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Ethos Coin Evrensel Cüzdan

 

Blokchain teknolojisine sahip olan Ethos büyük kriptp paraların ve bazı altcoinlerin rahatlıkla işlem yapabileceği bir cüzdan kullanıcıların bakiyelerini yenilemek amacıyla blok zinciri tarayacaktır. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar kripto paralarla ilgili işlemlerde farklı bir cüzdana ihtiyaç duymayacaklar.

 

Ethos Coin Fiyatları

Ethos Coin Nerede

2017 yılının Temmuz ayında ilk defa dolaşıma giren bu kripto para birimi ilk günlerde yatay bir seyir izlemesine rağmen ilerleyen günlerde inişli çıkışlı bir yol izlemiştir. İlk zamanlar 0,06 dolardan satılan Ethos, 2017 yılının son gününde 2,82 dolar seviyesine çıkmış ve bu süreye kadar yaklaşık 45 kat artmıştır. 2018 yılının başlarında ise çok daha hızlı bir şekilde yükselmeyi başarmış ve 10 dolar sınırına dayanmıştır. Yatırımcısına çok ciddi karlar elde ettirmiş ve bu noktadan zamanla düşmeye başlamıştır. Günümüzde yaklaşık 2 dolardan işlem gören Ethos değer kaybetmeye devam etmektedir.

 

Ethos Coin Nereden Alınır?

 

Kripto para birimlerinin satın alınmasının en önemli yolu işlem gördükleri borsaların bilinmesinden geçer. Ethos birçok sanal borsada işlem görmektedir. Bunların başında Binance, Bithumb, HitBTC, IDEX, LiveCoin ve CoinExchange gelir.

 

Ethos satın almak isteyenler genellikle günlük 1 milyar dolarlık işlem hacmine sahip olan Binance sanal borsasını tercih etmektedir. Bu borsadan Ethos satın almak isteyen kişilerin Bitcoin ya da Etherium kullanması gerekir. Bunu da Paribu hesabından gerçek para ile alarak buraya aktarabilir. Bu aşamadan sonra ise yapılması gereken Bitcoin ya da Etherium’un kullanılarak Ethos alınmasıdır. Aynı işlem tersten uygulanılarak satış yapılması da mümkündür.

 

Bitcoin Tekrar Yükselir Mi?

Bitcoin Tekrar Yükselir Mi?

[Toplam:1    Ortalama:2/5]