En Ucuz Sağlık Sigortası Yapan Şirketler

  0
  En Ucuz Sağlık Sigortası Yapan Şirketler
  En Ucuz Sağlık Sigortası Yapan Şirketler

  Sağlık sigortası, herhangi bir kaza ya da hastalık durumunda meydana gelen giderlerin sigorta şirketi tarafından karşılandığı bir güvence türüdür. Herhangi bir zorunluluğu olmasından dolayı kişilere özel olarak yaptırılmaktadır. kendisine sağlık sigortası yaptıran bir kişi, herhangi bir kaza ya da hastalık durumunda istediği hastaneden istediği doktora tedavi olabilme hakkına sahiptir. Bu yazımız içerisinde kendisini güvence altına almak isteyen kişiler için en ucuz sağlık sigortası yapan şirketler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

  Acıbadem Sigorta

  20 yıldan uzun bir süredir sigortacılık sektörü içerisinde yer alan Acıbadem, hem ucuz hem de kaliteli hizmet vermesi ile tanınıyor. Kişiye özel sağlık sigortası ile beraber acil sağlık sigortası ve seyahat sigortası gibi hizmetleri de bulunan Acıbadem Sigorta, yılın her günü 7/24 hizmet vermektedir. Türkiye’de bulunan 3,000’den fazla sağlık kurumu üzerinden hizmet vermesinden dolayı birçok kişi sağlık konusunda Acıbadem sigortayı tercih etmektedir.

  Anadolu Sigorta

  Sigorta denildiği zaman akla gelen ilk isimler arasında yer alan Anadolu Sigorta, sektör içerisindeki oldukça köklü ve güçlü şirketler arasında yer almaktadır. Herhangi bir şart olmaksızın dilenilen sağlık kuruluşu üzerinden istenilen doktora tedavi olabilen kişiler, dünyanın neresinde olursa olsun tüm hastane masraflarını karşılamaktadır.

  AK Sigorta

  1960 yılında kurularak sigorta sektörüne giriş yapan AK Sigorta, vermiş olduğu kaliteli hizmetin yanı sıra ekonomik olmasından dolayı tercih ediliyor. Kaza masrafları başta olmak üzere yatarak tedavi, doğum masrafları tamamen ucuz ve kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

  ERGO Sigorta

  Türk sigorta sektörünün gelişmesine büyük katkılar sağlayan Ergo sigorta, yurtiçinde toplamda 2,000’e yaklaşan şubeye sahiptir. Rakiplerine oranla sağlık konusunda daha uygun ücretlerle sigorta yapan şirket, her türlü sağlık tedavisi için müşterilerinin cebinden 1 lira harcamalarına izin vermez.

  Güneş Sigorta

  3,000’den fazla bayilik ve şubesi bulunan Güneş Sigorta, hizmetlerini yurtiçinde 9 bölge müdürlüğü üzerinden yürütmektedir. 1957 yılından bu yana hizmet veren şirket, kaza ya da rahatızlık durumunda hastane ücretleri başta olmak üzere reçeteli ilaç tedavilerinde de ilaç ücretlerini karşılamaktadır. Sigortalarda kişinin yaş, cinsiyet durumlarına göre ücretler talep edilmektedir.

  [Toplam:0    Ortalama:0/5]