En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

1
En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri ?

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Bu yıl limiti yüksek en hızlı verilen bir kredi kartınız olmasını ister miydiniz? İşte en avantajlı ve Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar veren bankalar ve koşulları..

en hızlı kredi kartı veren bankalar
En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri ?

Kredi kartı, günlük harcamalarımızı karşılarken nakit kullanmak yerine alternatif olarak kullanabileceğimiz ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Kredi kartının yeni yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda bu kartlara tedirginlikle yaklaşanlar, bugün sadece bir tane kredi kartı ile yetinemeyip ayrı ayrı bankaların kredi kartlarını da almaktadırlar. Bu kredi kartı kullanımında oluşan artışın ne kadar büyüdüğün gözler önüne sermektedir. Bireyler, genellde en hızlı kredi kartı veren bankalar hangileri? olduğunu merak ederler. Bu makalemizde sizler için en hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında işinizi görecek bilgileri açıklıyoruz.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Ülkemizde en fazla kredi kartı kullanılan bankaların listesinin başında Garanti Bankası’na ait olan kredi kartları gelmektedir. Bonus özelliği olan Garanti kredi kartları ile alışveriş yapabilir, internet üzerinden  satın almaları gerçekleştirebilir, özel taksit ve puanlardan yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası, en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında bulunmaktadır. Garanti Bankası şubelerinden bir tanesine giderek kredi kartı başvurusu yapabilir veya isterseniz Garanti bankası internet adresinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşterileri, kredi kartı başvurularını 444 0 333 numaralı Garanti Müşteri Hizmetleri üzerinden de yapabilmektedirler.

İş Bankası anında kredi kartı

En çabuk kredi kartı veren bankalardan bir taneside İş Bankası’dır. Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları başvurularını Türkiye İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Diğer taraftan 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Çağrı Merkezi’ni arayarak da hızlı kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. İsbank.com.tr adresine de giriş yaparak İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Eğer İş Bankası müşterisi iseniz internet bankacılığı ve İşCEP uygulamalarından da kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası hızlı kredi kartı başvurusu

En hızlı kredi kartı veren bankalardan bir tanesi olan Yapı Kredi, diğer taraftan kredi kartı konusunda lider bankalardan bir tanesidir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusunu SMS atarak kısa zamanda Yapı Kredi Bankası kredi kartınına sahip olabilirsiniz. Almak istediğiniz kartın ismini yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp 4421’e gönderin. Kredi kartınızın onaylanıp onaylanmama bilgisi, cep telefonunuza mesaj olarak gelsin. Örnek olarak; World Gold için GOLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp 4421’e SMS gönderebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için Yapı Kredi internet sitesini kulanabilirsiniz veya Yapı Kredi şubelerinden bir tanesine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu

Finansbank, hızlı kredi kartı sahibi yapan bankalar arasında dikkat çeken bankalardan bir tanesidir. Uygun faiz oranı ve taksit seçenekleri ile büyük talep gören Finansbank kredi kartları, en hızlı onaylanan kredi kartları arasında yer almaktadır. Finansbank hızlı kredi kartı başvurusu için Cardfinans.com.tr adresini ziyaret edebilir  veya dilerseniz Finansbank şubelerinden birine uğrayarak da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartınız onay aldıktan sonra kredi kartınızı size en yakın şubeye veya ev ve iş adreslerinizden bir tanesine isteyebilirsiniz. Kredi kartınız, yaklaşık 1 hafta içerisinde size ulaşacaktır.

Odeabank hızlı kredi kartı başvurusu

Odeabank, hızlı kredi kartı veren bankalar arasında bir diğer önemli isim olarak gözler önüne çıkmaktadır. Diğer bankalar ile karşılaştırıldığında Odeabank’ ın gayet seri bir şekilde kredi kartı sahibi yaptığını söylememiz mümkündür. Odeabank hızlı kredi kartı başvurusu için Odeabank şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. İşlemlerin daha çabuk bitmesi için Odeabank internet sitesini kullanabilir veya 444 8 444 numaralı Odeabank Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Odeabank kredi kartı ile internetten veya mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz ve çeşitli puan avantajlarından yararlanabilir veya alışverişlerinizi taksitli olarak yapabilirsiniz.

İNG kredi kartı başvurusu

İNG Bank, hızlı kredi kartı başvurusu mevzusunda en ideal bankalardan bir tanesi olarak da göze çarpmakta. Sadece 1 hafta içinde kredi kartınızın size ulaşmasını istiyorsanız İNG Bank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. İNG Bonus kart başvurusu için KART bir boşluk TC KİMLİK NUMARANIZ’ ı yazıp 2205’e sms gönderebilirsiniz. Kart başvurunuz, anında cevaplanıp; kredi kartınızın onaylanması halinde kredi kartınız evinize kadar gelecektir. İNG bonus kart başvurusu için İNG Bank şubelerine de  giderek başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz bankalar, en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında bulunmaktadır. Bu bankaların yanında diğer bankaların kredi kartı çıkartma süreleri de genelde birbirine yakındır. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda ilk önce kredi notunuza bakılmaktadır. Herhangi bir yasal takibiniz bulunmuyorsa ve kredi puanınız yeterli olursa kredi kartı başvurunuz olumlu olarak sonuçlanacaktır. Kredi notu düşük ve yasal takibe alınmış olan kişiler, bankaların tercih sebebi değildir. Banka, kredi kartı başvurunuzu değerlendirirken sizden gelir belgesi isteyebilir. Maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu, emekliler için emeklilik hesap cüzdanı, işletme sahibi ve ortakları için ise vergi levhaları ile kredi kartı başvurusu yapabilirler.

Kredi kartı başvurusunu yaparken yukarıda bahsettiğimiz en hızlı kredi kartı çıkaran bankalardan birini tercih etmeniz halinde başvurunuz daha kolay ve hızlı sonuçlandırılacaktır. Kredi kartınızı bankanın size en yakın şubesine veya ev ve iş adreslerinizden birtanesine gelmesini isteyebilirsiniz. Kredi kartınız elinize ulaştıktan sonra şifre almak için müşteri hizmetlerini arayıp, kartınızı aktifleştirebilir şifre aldıktan sonra artık kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. En hızlı kredi kartı veren bankalardan birini seçtiğinizde bahsettiğimiz işlemler daha hızlı sürecektir. Birden fazla kredi kartınızın olması, yapacağınız yeni kart başvurularını olumsuz yönde etkileyebilir. Kullanmadığınız kartlarınızı kapattırarak kullanacağınız kredi kartları için limit boşluğu yapabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız yeni kredi kartı başvuruları daha iyi bir şekilde neticelendirilecektir.

 

Anında Kredi Veren Bankalar Neler Merak Ediyor Musunuz ?

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]