Emeklilere Promosyon Veren Bankalar En Yüksek Ödeme

1
emekliye yüksek promosyon veren bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar En Yüksek Ödeme

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar
Emekliye Yüksek Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar 2017 yılının gelmesi ile birlikte emekliler için en yüksek promosyon ödemesini yapacak olan banka merak konusu olmaktadır. Yılın başında yapılan açıklama göre emekli promosyon ödemelerinin Mart ayının başında yapılacağı dile getirilmiştir. Bu dönemden itibaren alınacak promosyon ödemesi için öncelikli olarak Ziraat Bankası Ve İş Bankası ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında anlaşma sağlanmıştır. Bu anlaşma neticesinde emekliler bu bankalardan promosyon ödemelerini temin edebilme imkanına sahip olacaklardır.

Promosyon ödemelerinin yapılacağının duyurulması ile birlikte bankalar daha çok emeklinin maaşlarını kendi bankalarından çekmelerini sağlamak amacı ile çeşitli kampanyalar ve fırsatlar düzenlemektedir. Buna yönelik olarak da emekliler kendilerine en uygun olan imkanı belirleyerek maaşını o bankaya taşıyabilmektedir.

Emeklilere Yüksek Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere özel promosyon veren bankalara bakıldığında bunlar içerisinde Denizbank’ın sunduğu promosyon kampanyası göze çarpmaktadır. Buna göre emekli maaşını ilerleyen dönemde üç yıl boyunca Denizbank şubelerinden çekeceğinin sözünü veren emeklilere üç yüz lira promosyon ödemesi yapmaktadır. Bunun yanı sıra şubelerde sıra beklemek emekliler için dert olmaktan çıkarılıyor ve Denizbank emeklilere özel bu hizmeti de sunarak daha fazla emeklinin maaşını kendi bankasından çekmesi için ortam hazırlamaktadır. Denizbank emeklilere promosyon ödemesi olarak ücretsiz para yatırma ve çekme gibi işlemleri de sunmaktadır. Denizbank için bu şekilde olan promosyon imkanları bankalar arasında farklılık göstermektedir. Bunun için her bankanın sunduğu olanakların gözden geçirilmesi tavsiye edilmektedir.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemeleri

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Ziraat Bankası kamu destekli olması itibariyle müşteri portföyü bakımından oldukça geniş bir kesime hizmet vermektedir. Bundan dolayı da emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan almak isteyen emekliler için çeşitli olanaklar sunulmaktadır. Ziraat Bankası yıllardan beri pek çok emeklinin maaşını aldığı banka olmasına rağmen yine de daha fazla emekliye ulaşabilmek adına özel ATM hizmetini emeklilere sunmaktadır. Buna göre emekliler maaşlarını kendilerine en yakın Ziraat Bankası Atm’sinden tek seferde çekebilme olanağına sahip olmaktadır. Bunun yanı sıra bankada maaş hesabı bulunan kişiler için özel kredi olanakları da bulunmaktadır.

 

Ödemeler Dengesi Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]