Bitconnect Neden Bu Kadar Özel? Bitconnect Nedir?

1
Bitconnect Neden Bu Kadar Özel? Bitconnect Nedir?

Bitconnect sanal bir para birimidir. BCC olarak kısaltması olan bitconnect günümüzde tüm dünyanın ilgi odağı olmuştur. Özellikle devlet kontrolü altında olmayan sanal para birimleri tercih edilmektedir. Yüksek getiri sağlaması da insanlar için bir avantaj sağlamaktadır. Kripto paralar arasında yer alan bitconnect hızla yayılmasıyla birlikte birçok para biriminin önüne geçmesi beklenmektedir. Gün geçtikçe hızla artış göstermektedir. 2017 yılı başından itibaren günümüzde %75 civarlarında kar vermiştir. Bitconnect zamanla değer kazanan ve günlük olarak geldi elde edebilecek bir sistemdir. Bu sistemde hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Tamamen hazır kazançtır.

Nasıl Yatırım Yapılır?

Günümüzde durmadan hızlıca ilerleyen kripto para birimlerinden olan bitconnect sanal para birimi ile coin alım satım yapılarak kazanç sağlanabilmektedir. Bu sisteme yatırım yapmak için öncelikle coin almak gereklidir. Bunun için güvenilir bir siteye üyelik işlemlerinizi tamamlayıp site üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Coinleri başka yerlerdende satın alıp web sitelerin sistemine göndererek de yatırıma başlayabilirsiniz.

Bitconnect Coin Yatırım Oranları

100 $ – 1.000 $ arası yatırımlarda 299 gün ana para dönüşü süresi ile aylık %40 kar oranı vermektedir. 1.010 $ – 5.000 arası yatırımlarda 239 gün ana para dönüş süresi ile aylık %40 kar + %0.10 bonus vermektedir. 5.010 $ – 10.000 $ arası yatırımlarda 179 gün ana para dönüş süresi ile aylık %40 kar + %0.20 bonus vermektedir. 10.010 $ – 100.000 $ arası yatırımlarda ise 120 günde ana para dönüşü sağlarsınız ve aylık %40 kar ile % 0.25 bonus kazanırsınız. Bu kazançların günlük olarak yüzde hesabı ise %1 dir.

Bitconnect sistemine aktarılan bu paralar fona aktarılır ve günlük olarak işletilir. İşletilen bu paralarda size günlük olarak gelir sağlar. Günlük olarak oranlar piyasa verilerine göre değişim göstermektedir. Ana paranız hiçbir zaman etkilenmez ve kar sağlamaya devam edersiniz. Yaptığınız karlar sonucu ister paranızı çekebilir, isterseniz de yeni yatırımlar yaparak kazançlarınızı katlamaya devam edebilirsiniz.

Sanal Para Üreticileri Nelere Dikkat Etmelidir?

[Toplam:1    Ortalama:4/5]