Bitcoin Yatırımı Yapacaklara Tavsiyeler

1

Bitcoin Yatırımı Yapacaklara Tavsiyeler

Her geçen gün sürekli artış göstererek çağımızın en büyük yatırım araçlarından birisi haline gelen Bitcoin yatırımı, yatırımcısını güldürmeye devam ederken dışarıdan da birçok kişi tarafından merak edilmekte. Meydana gelen her artış dışarıdan bu alana olan merak sayısının artmasına, birçok kişinin bu alana giriş yapmasına olanak sağlamakta. 2017 yılı başında 1 BTC 5,000 TL dahi olamazken şu an ki kur değeri tam olarak 40,000 TL’yi aşmış durumda. Herkes düştü düşecek, patlayacak, yok olacak diye beklerken meydana gelen yükselişler birçok kişinin tahminlerini yanıltırken yatırım yapmaya korkan kişilerin pişmanlık duymasına neden olmaktadır. Bu alan ile ilgili bilgilerin en yoğun olduğu alanlardan fikirler almak yatırımlara büyük oranda yön vermeye katkı sağlayacaktır.

Bitcoin Yatırımı Yapacaklara Tavsiyeler

Dünya üzerindeki tüm Bitcoin yatırımcıları ya da fikir uzmanlarının bulunduğu bitcointalk.org adresi üzerinde gezintiler yaparak bu alanda meydana gelebilecek gelişmeleri önceden gözlemleyebilir, yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Genellikle tahminler doğru çıkmakta olup hangi zamanda yatırım yapılabileceğini, hangi zamanda eldeki BTC oranlarının satılabileceği ile ilgili fikirler paylaşılmaktadır. Yatırımları sadece Bitcoin üzerinden yürütülmemesi gerektiğini belirten uzmanlar, BTC üzerinden alt coinlere de yatırımlar yaparak kazançlarını katlayabileceklerini ifade etmekteler. Alt coin alımları da BTC üzerinden yapılıyor olması artı bir avantaj olup elde ki Bitcoinin farklı cüzdanlar içerisinde saklanmasına da olanak sağlar. Alt coinler ile beraber yapılacak karışım yatırım sayesinde eldeki sermayeyi kısa sürede 50 katına kadar çıkartabileceğiniz ifade edilmekte.

Geleceğin en parlak yatırımlarından birisi olarak gösterilen Bitcoin her 24 saniyede bir fiyatını güncellemektedir. Şu an 40,000 TL’yi aşan fiyatı bir gecede 3 ile 5 bin lira artış göstermektedir. Tahminlere göre 2018 yılı içerisinde 60,000 TL’yi görecek olan Bitcoin 2018 yılı sonuna doğru 100,000 TL barajını aşacak. 2022 yılı içerisinde fiyatının 60 ile 75,000 Dolar olacağı tahmin edilen bu dünyanın milyon dolarlarla ifade edilen gelirleri olacak. Yatırım olarak girmek isteyen kişilere halen geç olmadığını, istenilen her dakika bu alana girilebileceğini, kazancın kısa sürede olmazsa da uzun vadede oldukça güzel bir şekilde yansıyabileceğini belirtmek istiyoruz. Güncel Bitcoin fiyatını btcturk gibi internet adreslerinden öğrenerek takibi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Önceki Yazımız : İktisat Nedir?

[Toplam:0    Ortalama:0/5]