Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

0
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemiz içerisindeki kredi kartı kullanan birçok kiş, kullanmış oldukları kartları genel olarak aidatları nedeni ile iptal etmektedirler. Bankalar, genel olarak müşterilerine vermiş olduğu her kredi kartından aylık, altı aylık ya da yıllık aidatlar almaktadır. Alınan aidatlar ufak gibi görülsede yıl sonu toplamı bir aylık market giderine eş değer olabilmekte. Bu nedenle birçok kişi internet üzerinden Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar araştırması yaparak müşterilerine değer veren bankalar arayışlarına girmektedirler. Bizlerde yaptığımız araştırmalar sonucunda Aidatsız Kredi Veren Bankaları konusunda bir takım tespitler yaparak bunları detaylıca açıklamaya ve anlatmaya çalıştık.

Halk Bankası Aidatsız Kredi Kartı

halk bankası tarafından verilen kredi kartı, kullanılan süre boyunca herhangi bir şekilde aidat ödesine tabi olmazlar. Sahip olunan kredi kartına onay vermeniz durumunda hem yurt içerisinde hem de yurt dışında alışverişler yaparak taksitlendirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Aidat ücreti olmayan kredi kartları içerisinde Ziraat bankasının da sağlamış olduğu Ziraat kartın da yer aldığını söyleyebiliriz. Visa bağlantısı altında çıkarılan bu kredi kartı ile standart alışverişler yapabilir, taksitlendirebilir, nakit avans işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı

Akbank tarafından sağlanan Free kart sayesinde sahip olduğunuz kredi kartına herhangi bir ücret ya da aidat ödemesi yapmazsınız. Free kart ile Axess anlaşmalı tüm noktalardan yapılan alışverişlerde bonus kazanımları sağlayabilir, kazandığınız bonuslar bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda alışverişlerinizi taksitlendirerek rahat rahat alışverişler yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Bonus Flexi Kartı adı altında müşterilerine oldukça güzel bir kredi kartı sunduğunu söyleyebiliriz. Flexi kart ile yapılan alışverişlerde 1 aya kadar taksitlerinizi erteleyebilir, bakiyeleri nakit olarak çekebilir, alışverişlerinizi garantiye özel ekstre taksitler ile taksitlendirebilirsiniz. Kullanım sözleşmesinde de kartın ömür boyu aidatsız olarak sunulduğunu eklemekte fayda var.

ING Bank Pegasus Plus Aidatsız Kredi Kartı

Pegasus havayollarının sponsor olduğu Pegasus Plus kredi kartı, ING Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu en güzel kart olduğunu söyleyebiliriz. Bu kart ile Pegasus havayollarından uçak bileti satın alan kişiler ekstre indirimler kazanarak Lounge hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabildiklerini söylemek istiyoruz.

 

Önceki Yazımız : Sicil Affını Uygulayan Bankalar Listesi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]