60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

0

Ortaya çıkan ani para ihtiyaçları durumunda birçok kişi desteğini banka kredileri üzerinden almaya çalışmaktadır. İhtiyaç kredisi konusunda her bankanın birçok seçenek üzerinden kredi verdiğini görüyoruz. Şu an piyasalar içerisinde baktığımızda tüm bankaların maksimum 48 ay vade üzerinden ihtiyaç kredisi verdiklerini görüyoruz. Bazı durumlarda bankaların çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşteri sayısını artırmak için 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi verdiklerini görüyoruz.

48 ay vade, düşük tutardaki ihtiyaç kredileri için oldukça iyi bir vade oranı olabilir. Bankaların maksimum tutarda vermiş olduğu krediler için bazı durumlarda 48 ay vadenin yüksek taksit tutarları meydana getirdiğini görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arayışında olmanız oldukça normaldir. Bu konuda şanslı olduğunuzu ve 3 adet bankanın 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi verdiğini söyleyebiliriz.

Garanti Bankası Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük özel bankası olma unvanına sahip olan Garanti Bankası, müşteri ağını genişletmek adına sıklıkla kampanyalar başlatmaktadır. Garanti Bankası üzerinden 50,000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 60 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Uzun vadeli ihtiyaç kredisinin genel olarak faiz oranının %1,35 oranlarında gezdiğini görmekteyiz.

Ziraat Bankası Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

1863 yılında kurulan Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşadığı sorunlara çözüm üretmektedir. 48 ay vadenin yeterli olmadığını düşünen kişiler için 60 ay vade seçeneği sunan Ziraat Bankası, %1,18 gibi oldukça düşük faiz oranları işlemesi ile de ön plana çıkmaktadır. 60 ay vadeli olacak şekilde verilen ihtiyaç kredisi için çekilebilecek maksimum kredi tutarı hakkında herhangi bir bilgi verilmemekte.

QNB Finansbank Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi konusunda adeta bir evrim meydana getirmiş durumda. 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren banka, bu kadar ile sınırlı kalmayıp vade sayısını 84 aya kadar çıkarabilmekte. Tamamen müşterilerinin çekmek istediği kredi tutarına göre şekillenen vade sayısı, uygun ödeme şartı oluşturmak adına şekillenmekte. Yine bu banka üzerinden çekilebilecek maksimum kredi tutarı hakkında bir bilgi verilmemekte.

İhtiyaç kredisi faiz oranları vade sayısına göre şekillenmektedir. Vade sayısı ne kadar düşük olur ise faiz oranının da o kadar az olduğunu bilmelisiniz. 60 ay vade üzerinden kredi çekecek kişilerin yüksek faiz oranları üzerinden oldukça yüksek tutarlar ile geri ödeyeceklerini belirtmek istiyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]